м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Вода з Почаєва, купити оптом і в роздріб

 

Вода з Почаєва - виробництво, продаж оптом і в роздріб

Вода володіє сакральним значенням, як в православній, так і в інших верах. Вода ж, що б'є з джерел, розташованих в окрузі святих, намолених місць, крім прямого призначення - угамування спраги подорожніх, має ряд цілющих властивостей і несе собою важливі духовні смисли, в першу чергу пов'язані з моральним очищенням людини, його душі.

Невеликий українське містечко Почаїв, що має історію, що йде вглиб століть, відомий у всьому світі завдяки Свято-Успенській Почаївській Лаврі, куди стікаються паломники з різних областей країни, а також інших держав. Багата історія самого Почаєва плюс чудотворні ікони, великі православні святині, що зберігаються на території Лаври - за всім цим їдуть сюди круглий рік істинно віруючі люди, часто навіть одягнені в інші віри. Крім усього іншого, Почаївська Лавра знаменита своїми святими цілющими джерелами. Найчистіша, кришталева вода з них не псується, зберігає первісну свіжість і чудовий смак довгими місяцями, не утворюючи при цьому осаду. За свідченнями служителів Лаври і місцевих жителів вона здатна зцілювати від багатьох загальновідомих недуг. Неодноразово проводилися серйозні лабораторні дослідження, в ході яких науковими співробітниками була дана оцінка джерельної почаївській води, і було задокументовано, що входять до її складу компоненти мають високі протизапальними, антисептичними і ранозагоювальні здібностями.

На сьогоднішній день, щоб доторкнутися до цілющої вологи, не обов'язково відвідувати Почаїв, Лавру. Силами місцевих ченців на території обителі з чудотворного колодязя налагоджена викачка води і невелике за масштабами виробництво. У монастирському розливному цеху цілюща волога фасується в безпечну пластикову тару і на фінальному етапі наділяється фірмовими етикетками «СВЯТА ВОДА ГОРИ ПОЧАЇВСЬКІЙ».

Наша пропозиція

Наш Свічкова завод в місті Кременчук пропонує оптом чи вроздріб придбати бутильовану джерельну воду (об'ємом 1 л) з всесвітньовідомого джерела в Почаєві.

Працюємо з будь-яких обсягах, виробляємо швидку відвантаження товарів в усі регіони України.