м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Доставка і оплата

Умови доставки по Україні

Вигідне співробітництво обумовлюється не тільки якісними товарами і низькими цінами. Величезне значення має доставка. Купуючи у нас, Ви можете розраховувати на те, що свічки та інші церковні атрибути, привезуть максимально швидко і в повній цілості. Ми співпрацюємо з лідерами кур'єрських перевезень:

  • "Нова Пошта";
  • "Delivery".

Вони давно себе зарекомендували як надійні партнери. Максимальний час доставки - 72 години, але як правило це відбувається раніше.

Ваше замовлення відправляється прямо з заводу і приїжджає або на склад транспортної компанії, або безпосередньо замовнику. Оплачується доставка після відвантаження партії, а сума залежить від ваги і об'єму вантажу.

Важливо оформити замовлення зі всіма правильно вказаними даними для відправки.

Варіанти способів оплати продукції

Крім доставки, ми також гарантуємо велику варіативність способів оплати, щоб наші клієнти вибирали максимально відповідний спосіб. Доступні як безготівковий спосіб, так і оплата післяплатою. При розрахунку готівкою, стягується комісія в розмірі 2% від суми платежу, крім цього потрібно оплатити переказ грошей в Кременчук. А ось безготівкові способи набагато вигідніші - при перерахуванні коштів на ПК Приватбанку або на розрахунковий рахунок "Свічкова заводу", ніякі додаткові комісії не стягуються.