м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

+38 (067) 537 07 00 Світлана (менеджер свічки)
+38 (067) 504 50 50 Наталія (менеджер свічки)
+38 (067) 339 70 70  (Бутик Київ)
+38 (068) 678 07 04 Марина (Кременчук магазин)
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Виготовлення та продаж парафінові Церковних Свічок. Оптом і в роздріб.

 

Цікавить оптовий продаж церковних свічок з парафіну? Шукаєте, де купити свічки церковні в Україні для поповнення запасів храмового магазину чи інших цілей? Ознайомтеся з асортиментом продукції від кременчуцького Свічкового Заводу. У нас Ви зможете без посередницької націнки придбати різну ритуальну продукцію, в тому числі недорого замовити церковні свічки різних розмірів і призначення на основі високоякісного парафінового сировини.

Парафінові церковні свічки: основна інформація

Під парафіном розуміють хімічну речовину, яка найчастіше отримується з нафти і суміші ряду вуглеводнів. При виробництві парафінових свічок до основного компоненту додаються синтетичні воскозаменітелі, ароматизовані віддушки, барвники. Свічки з парафіну мають, як правило, світло-жовте забарвлення. За рахунок застосування штучних барвників можуть набувати і інші забарвлення. На відміну від воскових виробів характеризуються більш тривалим терміном зберігання. Навіть через великий період свічки церковні на основі парафіну не змінюють форму, колір. Ще одна важлива перевага парафінової свічки продукції - невисока вартість.

Недорогі церковні свічки - вигідна пропозиція від заводу-виробника

Наше підприємство протягом багатьох років займається серійним виготовленням і оптово-роздрібними продажами широкого спектра свічковий продукції. Виробництво церковних свічок з парафіну під торговою маркою Candy Light - один з основних напрямків діяльності заводу.

Технологічні етапи виготовлення свічок з парафіну на нашому підприємстві

У розпорядженні фахівців заводу сучасне обладнання барабанного типу відомого німецького виробника «Herrhammer», якісне, санітарно-безпечна сировина.

Процес виготовлення церковних свічок зводиться до наступного:

Неодноразово проходячи, так званий «парафіновий душ», майбутня свічка поступово наростає на розміщений всередині гніт. Кожен «душ» змінюється повітряним і водяним охолодженням. Саме після водяного охолодження свічка гартується і в готовому варіанті, як це визнано говорити - «дзвенить». Після того, як свічка в ході технологічного процесу наросла на гніт до заданого обсягу, відбувається автоматизована рубка і подальше оплавлення гніту виробів. При цьому гніт в готової продукції повністю просочується парафіном, і свічки легко запалюються при подальшому використанні в храмах, на службах. Крім традиційно жовтих свічок у нас також можна недорого придбати вироби в червоному та чорному варіанті виконання. За бажанням оптовиком виготовимо продукцію і в інших кольорах. Відмінною особливістю свічок під нашою торговою маркою є той факт, що після оплавлення в області гніту вони стають схожими з куполами храмів.

Пропоновані нашим заводом свічки мають сертифікати, відрізняються високою якістю, легкістю підпалу, тривалим терміном горіння, приємними кольорами. Вся продукція гіпоалергенна, не токсична, при грамотному використанні безпечна. Компаніям-закупникам, які знайомі з нашими виробами, вперше стикаються зі свічками ТМ Candy Light, підприємство пропонує можливість попередньо перевірити якість продукції, що випускається за допомогою закупівлі зразків.

Також у нас можна за доступними цінами купити свічники для церковних свічок, гніт для лампад, гидроочищенних преміальне лампадне масло, ладан церковний в асортименті, сивий вугілля, святу воду Почаївської гори.

Сподобалося наші пропозиції, товари? Хочете безпосередньо купувати парафінові церковні свічки від виробника? Додайте у нас замовлення! При наявності питань зверніться за роз'ясненнями до консультантів заводу. Вони дадуть детальну інформацію про вироблених свічках, цінах, доставці, можливі знижки та інші визначні Вас моментах.