м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

+38 (067) 537 07 00 Світлана (менеджер свічки)
+38 (067) 504 50 50 Наталія (менеджер свічки)
+38 (067) 339 70 70  (Бутик Київ)
+38 (068) 678 07 04 Марина (Кременчук магазин)
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Купити Аксесуари для лампадки

Лампадка - це не лише церковний атрибут, її часто використовуються як джерело освітлення валі від церкви - вдома, на вулиці, на цвинтарі та ін. Багато століть тому перші лампади застосовувалися під час богослужінь у темних печерах, де християни збиралися під час гонінь. Сучасні лампадки представлені у великому асортименті, вони мають різний дизайн та матеріал колби, проте всі вони мають спільне завдання – горіння свічок у них.

 

Крім зовнішнього вигляду лампади різняться і за іншими параметрами:

  • тривалість горіння свічки;
  • діаметр та висота свічки;
  • колір скляної колби;
  • типу самої колби - стаціонарна чи підвісна.

У середньому, свічка в лампаді може горіти від 12 до 48 годин. Ця церковна атрибутика застосовується у різних обрядах: хрещення, вінчання, поховання, поминальні та великодні дні. Запалення лампади несе сакральний зміст. Сам світильник заведено тримати біля ікон. При використанні якісних аксесуарів лампада здатна горіти кілька днів.

Поплавок, павук, гніт: що треба про них знати?

Зовні лампадка є невеликою склянкою з маслом, металевим тримачем і ґнотом. Така конструкція забезпечує тривале безпечне горіння. Сама склянка виготовлена ​​з міцного надійного скла і пофарбована в різні кольори. У нього вливається лампадна олія і встановлюється поплавець з ґнотом. Види лампад мають кілька відмінностей, наприклад, у грецьких зразках використовується короткий поплавець і т.д.

Вдома можна також спалювати ладан і різні фіміами, використовуючи спеціальний павучок. Це металева тринога, яка встановлюється на лампадку. При горінні ладан на ній виділяє легкий та тривалий аромат. “Павучок” легко встановлюється та зручний у використанні.

Поплавець – ще одна маленька, але функціональна деталь лампади. Його виготовляють із латуні мідного, золотого або сріблястого відтінку. Поплавець використовується як тримач для ґнота в лампадці. Він легкий, не нагрівається при горінні гніт і тим самим економить витрату олії. Поплавець з довгим ґнотом зручніший у застосуванні і довше горить, що особливо важливо для віруючих людей, які підтримують вічний вогонь. У лампадах використовується натуральний бавовняний ґнот, який рівномірно горить, не коптить і не плавиться.

Де можна придбати аксесуари для лампадки?

Купити склянки, поплавці та тримачі для ґноту можна на сайті кременчуцького "Свічкового заводу". Він є прямим виробником церковного начиння, його готова продукція завжди якісна та відповідає сучасним стандартам. Купити свічки, святу воду та іншу церковну атрибуту ціни, оперативну доставку по Україні та високу якість виробів.