м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Про нас

Багато хто недооцінює роль церковних свічок аж до того моменту, коли вони гнуться при високій температурі, ламаються, починають чадить, потріскувати і взагалі, доставляти серйозний дискомфорт. Тому дуже важливо використовувати якісну продукцію, а її пропонує кременчуцький "Свічкова завод". Наше підприємство забезпечує свічками та іншими церковними товарами багато церков, монастирів і храмів, в різних містах України. Нам довіряють протягом багатьох років і звичайні віруючі люди.

Звертаючись в "Свічкова завод", Ви отримаєте переваги, які мало хто може забезпечити з конкурентів, це:

  • невисокі ціни;
  • великий асортимент продукції;
  • висока якість;
  • вигідні умови співпраці;
  • вага пачки завжди 2 кг;
  • якісна упаковка для відравок;
  • вфідправка в день замовлення.

Ми виробники і працюємо безпосередньо з покупцями, а значить Вас точно не чекатимуть мережі посередників і завищені ціни. Покупці знайдуть тут парафінові і воскові свічки, лампадне масло, ладан, гніт, воду і багато ін., все що може знадобитися на службі в церкві, або для домашніх обрядів.

Висока якість гарантована відповідальним підходом, гідроощищеною сировиною і сучасним обладнанням. Свічки церковні виготовляють на німецькому верстаті HERHAMER GmbH. Відео огляд роботи станка можна подивитися за посиланням https://youtu.be/ZK5yCjp069o .Також ми здійснюємо суворий контроль за якістю продукції і виключаємо будь-який брак. На кожній упаковці зазначено номер ВТК з номером зміни. Ви зможете купити наші товари оптом і в роздріб, будь то одина пачка церковних свічок або пляшка лампадного масла. Свічки мають свою особливість - оплавлення в вигляді куполочка! Порадують різноманітністю умови доставки і оплати.