м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

+38 (067) 537 07 00 Світлана (менеджер свічки)
+38 (067) 504 50 50 Наталія (менеджер свічки)
+38 (067) 339 70 70  (Бутик Київ)
+38 (068) 678 07 04 Марина (Кременчук магазин)
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Купити церковний ладану. Гуртом та у роздріб.

 

Ладан - продаж оптом і в роздріб

Ладан - добре всім відома ароматична субстанція, що отримується шляхом надрізів стовбурів дерев роду Босвеллия і подальшого збору стікає з них смоли. Одне з таких вічнозелених тропічних дерев має назву - ладанне дерево.

Ладан відомий складним хімічним складом, в число якої входять ароматичні речовини. Саме завдяки ним він має яскраво виражений і стійкий запах. Ладан широко використовується не тільки в Храмах. Він знайшов своє застосування в аромотерапії, додається в косметичні, парфумерні склади.

При богослужінні ладан неспішно нудиться на розпаленому вугіллі кадила, при згорянні утворюючи всім відомий запашний дим (фіміам). Ладанові пахощі і раніше, і сьогодні використовуються, як в православній, так і римсько-католицької Церквах. Незмінно дим ладану символізує собою молитви віруючих, парафіян храму, спрямовані до Небес.

Недорогий Ладан - вигідна пропозиція від кременчуцького свічкового заводу

Пропонуємо нашим клієнтам пакетований церковний Ладан першого і вищого сорту розфасовкою в 50, 200 і 1000 гр. Основа пропонованого нами ладану становить чиста (великого розміру) смола Boswellia Carteri, добута на африканському континенті, а також натуральні аромати французького виробництва (сандалу, м'яти-липи, малини-смородини, меду-горіха, миро).

Представлений на сайті Церковний Ладан проводиться за технологією, дбайливо зберігається афонськими майстрами. Реалізована нами продукція має високу якість, в процесі кадіння не відтворює сторонніх запахів, не димить і не чадить.

Зацікавив наш вибір ладану? Оформіть замовлення через сайт або іншим зручним способом!