м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Виготовлення та продаж престольних Церковних Свічок. Гуртом та у роздріб.

 

Церковна престольна воскова свічка - виробництво, продаж оптом і в роздріб

Храм Божий - намолене місце, де незримо присутній Господь, і кожен парафіянин або випадково зайшов подорожній відчувають якусь одухотвореність, очищення. Найбільш святим місцем кожної церкви вважається престол. Невід'ємним його атрибутом є Престольні воскові свічки. Вони прикрашають храм, як в будні, так і престольні свята, нісся собою таємні і важливі для кожного віруючого смисли.

Недорогі церковні Престольні воскові свічки - наша пропозиція

Кременчуцький завод з виробництва свічок пропонує Вам великий вибір свічкової продукції з різної сировини, в тому числі за доступною вартості замовити церковні Престольні свічки на основі воскового складу.

Продукція випускається на сучасних верстатах німецького виробника «Herrhammer», з якісної сировини. Повністю автоматизований процес дозволяє нашій компанії братися за будь-які обсяги замовлень, досягати високої якості виробів, строго відповідних застосовуваної на підприємстві технології.

Престольні свічки представлені в зручній фасовці (по 5 шт.). Перед упаковкою і напрямком на реалізацію проходять ретельну перевірку і відбраковування працівниками служби ВТК. Наша продукція відрізняється тривалим періодом горіння, хорошою еластичністю, здатністю догоряти до кінця, зберігати форму при плавленні, великим терміном зберігання і невисокою ціною.

Хочете розпочати співпрацю з нашою компанією? Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, оформите замовлення на бажану партію товару.

Ми впевнені, що купуючи у нас церковні свічки, Ви залишитеся задоволені якістю, вартістю виробів, а також доброзичливим ставленням і одночасно діловим підходом співробітників заводу.

Престольні воскові свічки від нашого підприємства - це саме та продукція, яку Ви шукали в Україні!