м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

+38 (067) 537 07 00 Світлана (менеджер свічки)
+38 (067) 504 50 50 Наталія (менеджер свічки)
+38 (067) 339 70 70  (Бутик Київ)
+38 (068) 678 07 04 Марина (Кременчук магазин)
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Церковні воскові і парафінові свічки!

Воскові, парафінові свічки - один з найважливіших церковних символів, що втілює добровільну жертву людини Всевишньому і Його храму, прагнення прихожанина до послуху, світлим помислам, преображення.

Бажаючи оптом чи вроздріб придбати церковні свічки за ціною від виробника, вивчіть можливості, умови співпраці від кременчуцького Свічкового заводу. Ми допоможемо Вам в короткі терміни за доступними цінами придбати свічки церковні різних видів, розмірів, колірного рішення, виконані з високоякісного парафіну або воску.

Пріоритети підприємства - широкий асортимент свічковий продукції, точне дотримання виробничої технології, поетапний контроль якості виробів, лояльність по відношенню до замовників, обгрунтовані ціни.

Церковні Свічки - вигідна пропозиція

Кременчуцький завод свічки, маючи власне виробництво, серйозний досвід роботи, відмінну ділову репутацію, великий обсяг успішно виконаних замовлень, пропонує Вам на взаємовигідних умовах стати постійним партнером компанії.

У нас Ви можете недорого дрібним, великим оптом замовити свічки церковні, в тому числі:

 • Парафінові (класичного виконання і червоні церковні свічки)
 • Воскові
 • Макані
 • Престольні

Крім того, без переплати купити свічники для церковних свічок, ладан, лампадне масло, вугілля, воду з Почаєва.

Виробляємо свічки для храмів різних розмірів, в роботі задіємо високотехнологічне німецьке обладнання, суворо стежимо за якістю продукції, що випускається.

Відмінною, фірмової особливістю наших виробів є той момент, що оплавлені свічки в області гніту сходяться з церковними банями. Реалізовані підприємством свічки сертифіковані, характеризуються якісним виконанням, хорошою еластичністю, тривалим періодом горіння, привабливими кольорами, не токсичні, гіпоалергенні, при правильному використанні абсолютно безпечні. У разі сумнівів пропонуємо клієнтам можливість попередньої перевірки якості нашої продукції шляхом замовлення зразків.

Цікавить виготовлення церковних свічок? Шукаєте надійного виробника на Україні? Хочете купити умочування, престольні, червоні церковні свічки? Залиште заявку в нашій компанії. При наявності питань, зв'яжіться з підприємством зручним способом. Наші консультанти докладніше розкажуть про виробленої продукції, цінах, знижки та інших важливих моментах.

Свічки Церковні - Отримувані переваги

Розміщуючи у нас замовлення на церковні свічки воскові або парафінові, кожен клієнт може претендувати на ряд преференцій:

 • безкоштовне консультування;
 • широкий вибір якісної свічковий продукції, що пройшла перевірку і клеймірованіе службою ВТК підприємства;
 • різні кольори, призначення, розміри церковних свічок;
 • можливість здійснити пробну закупівлю товару у вигляді пачки вагою 2 кг;
 • оперативне виконання замовлення (регулярно поповнюються складські запаси);
 • різні форми розрахунку;
 • відвантаження замовлень в усі області України;
 • гарантію якості (повернення, обмін в разі виявлення бракованих виробів);
 • на свічки церковні ціна краще, ніж у більшості конкурентів (за рахунок відсутності посередницьких націнок, грамотно вибудуваної цінової політики підприємства).

Не знаєте, де можна купити церковні свічки? Робите акцент на високій якості продукції, доступних цінах? Оформіть замовлення на нашому підприємстві!

Ми впевнені, що співпрацюючи з нами, Ви залишитеся задоволені різноманітністю, якістю, вартістю придбаної продукції, а також в цілому підходом підприємства до роботи.

Парафінові, воскові церковні свічки від кременчуцького Свічкового заводу - Ваш оптимальний вибір!