м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

+38 (067) 537 07 00 Світлана (менеджер свічки)
+38 (067) 504 50 50 Наталія (менеджер свічки)
+38 (067) 339 70 70  (Бутик Київ)
+38 (068) 678 07 04 Марина (Кременчук магазин)
Замовити зворотній дзвінок
У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Виготовлення та продаж воскових Церковних Свічок. Гуртом та у роздріб.

 

Кременчуцький Свічкова завод: виготовлення та оптово-роздрібна торгівля восковими церковними свічками

Церковні свічки, на відміну від звичайних, декоративних виробів, служать не для прикраси простору, створення затишної домашньої обстановки, а мають, куди більш важливий сенс. Жодна служба в храмах не обходиться без використання цього значимого церковного символу, який допомагає віруючому злитися з іншими парафіянами в єдиний порив, зосередитися вчасно божественних молитов на спілкуванні з Господом, подумки абстрагувавшись від мирської суєти і наявних проблем.

Чи плануєте недорого в оптово-роздрібних обсягах замовити і з доставкою по Україні купити свічки воскові церковні від надійного виробника? Пропонуємо вивчити асортимент виробів від кременчуцького свічкового заводу. У нас Ви зможете безпосередньо придбати храмові свічки з різноі сировини, в тому числі без націнки купити церковні воскові свічки першого і вищого сортів, зроблені на основі високоякісних матеріалів.

Свічки воскові церковні: важлива інформація

Воскові свічки характеризуються тривалим періодом горіння, в порівнянні з парафінові виробами мають більш насичений, темно-жовтий колір, еластичну структуру. Після згинання воскової свічки, вона, як правило, залишається цілою, трохи лише видозмінюючи первісну форму. Що важливо, особливо піл час служб, якісні воскові церковні січі догоряють до самого кінця, плавно, в міру згоряння набуваючи характерний помаранчевий окрас. Повністю натуральні запалені воскові свічки приємно пахнуть, видаючи навколо себе тонкий запах, підсолоджений медовими нотками. Це пов'язано з тим, що аромат таких свічок безпосередньо виходить з самої воскової сировини, закладених природою властивостей, а не домагається виробниками за рахунок внесення сторонніх добавок.

Воскові церковні свічки оптом і в роздріб - пропозиція від кременчуцького виробника

Наш Свічкова завод, маючи серйозні технічні потужності, багато років займається серійним випуском якісної і недорогої храмової свічковий продукції. Виробництво церковних свічок з воску під торговою маркою Candy Light в числі основних напрямків діяльності компанії. Пропонуємо своїм покупцям воскові свічки різних розмірів і фасування. При виготовленні продукції використовується сучасні німецькі верстати, якісна і безпечна сировина.

Етапи виготовлення свічок на основі воску

Технологічний процес виробництва церковних свічок на нашому заводі можна представити таким чином:

Майбутній виріб, багаторазово проходячи автоматизований «воскової душ», крок за кроком наростає на розміщений всередині гніт до остаточного варіанту. Кожен наступний «душ» змінюється на повітряне та водяне охолодження свічки. Готова продукція підлягає потім рубці, подальшого оплавлення гніту, фасування й упакування в спеціальний дихаючий матеріал, що запобігає псування товару. Всі вироби в обов'язковому порядку проходять перевірку відділу якості, про що свідчить клеймо відповідального працівника.

Характерною, фірмової особливістю свічкових виробів Candy Light є такий момент: після етапу оплавлення свічка в області гніту стає схожа за формою з традиційним православним куполом.

Реалізовані нашим підприємством воскові свічки перед відправкою клієнтам забезпечуються сертифікатами якості. Пропонована нами продукція відрізняється високою якістю матеріалів і виконання, тривалим періодом горіння, обґрунтованими цінами. Свічки гіпоалергенні, абсолютно безпечні при правильному використанні.

Компаніям, вперше стикаються з нашим брендом, продукцією під маркою Candy Light, завод дає можливість попередньо ознайомитися з якістю вироблених виробів шляхом закупівлі дослідних зразків.

Шукаєте варіанти, де можна без переплати купити свічки церковні в Україні для організації роздрібної торгівлі в прихрамової магазинах? Хочете замовляти воскові свічки, минаючи посередників? Зв'яжіться з нами зручним для себе способом, оформіть замовлення! При наявності сумнівів, зверніться до консультантів компанії. Вони нададуть повний розклад інформації про вироблених підприємством свічках, наших цінах, складські запаси, способах доставки, можливі знижки та інших не менш важливих робочих моментах.

Воскові церковні свічки від кременчуцького свічкового заводу - це гарантовано якісна продукція за розумною ціною!